Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Nadzieja

Leczenie alkoholizmu

Działamy jako prywatny ośrodek leczenia uzależnień Nadzieja, oferując prywatne terapie uzależnień, obejmujące między innymi leczenie uzależnień od narkotyków, czy leczenie uzależnienia od alkoholu. Pacjenci mogą u Nas skorzystać z terapii stacjonarnej bądź terapii ambulatoryjnej. W ubiegłym roku przyjęliśmy ponad 100 pacjentów oraz przygotowaliśmy ponad 60 indywidualnych planów terapii. Nasza kadra składa się z 20 profesjonalnych specjalistów, którzy poza dogłębną wiedzą psychologiczną cechują się również empatycznym podejściem do pacjentów. Nasza infolinia dostępna jest 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny. Zapraszamy na pierwsze spotkanie konsultacyjne, aby ocenić bieżący stan pacjenta. Klienci mogą też uzupełnić formularz kontaktowy na stronie www.

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Nadzieja
Obornicka 86 / 1