Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Koninki

Kliniki odwykowe | Ośrodek leczenia uzależnień Koninki

Kliniki odwykowe

Chcesz poddać się terapii dla alkoholików w sprawdzonym ośrodku z doświadczonymi terapeutami i personelem? Wybierz Prywatne Centrum Terapii Uzależnień Koninki - nasz ośrodek znajduje się w czołówce najlepszych ośrodków uzależnień w Polsce! Zajmujemy się prowadzeniem terapii stacjonarnej w budynku położonym pośród lasów i gór, gdzie otoczenie wpływa pozytywnie na psychikę pacjenta oraz pomaga mu w zrelaksowaniu się, wyciszeniu i przewartościowaniu swojego życia. Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy indywidualnie, zwracając szczególną uwagę na jego historię, rodzaj uzależnienia oraz kondycję psychiczną. Leczenie alkoholizmu trwa od 6 do 8 tygodni. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Koninki
Poręba Wielka 480